Üzletvezető
Mosonmagyaróvár
Értékesítés Magyarország

EZEK VAGYUNK MI

A NEW YORKER, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 47 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval lendületesen dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 50 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Legyél te is a csapatunk tagja!

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevőtanácsadás és eladás
  • Kasszatevékenység
  • Árukezelés és prezentáció
  • Vállalati mutatók figyelése
  • Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása
  • Adminisztratív feladatok - BackOffice

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat a textil-kiskereskedelemben
  • Barátságos, megnyerő modor és lelkesedés
  • Vevőközpontúság
  • Tervezési és szervezési beállítottság
  • Rugalmasság
  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével
  • Német nyelvismeret

EZ SZÓL MELLETTÜNK

  • Nagyon sikeres a tulajdonos által vezetett családi vállalkozás
  • Vonzó bónuszrendszer
  • Rendszeres csapatprémiumok
  • 30 % személyzeti kedvezmény a legújabb kollekciónkból
  • Számos fejlődési és karrierlehetőség
  • Átfogó betanítás és cégen belüli képzés
  • Rugalmas munkaidő

KAPCSOLAT

hu-jobs@newyorker.de

Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád.

Várjuk jelentkezésedet!

HELYSZIN

Nem találtál megfelelőt?
Mindig keresünk motivált jelentkezőket, akik erősíthetik csapatunkat. Küldd el jelentkezésedet a következő E-mail címre:

Készen állsz a jelentkezésre?

Töltsd ki most az online jelentkezési lapot. Várjuk jelentkezésedet!