ELADÓ (F/N) TELJES-/RÉSZMUNKAIDŐBEN
Budapest (Aréna)
Értékesítés Magyarország

EZEK VAGYUNK MI

A NEW YORKER, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 47 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval lendületesen dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 50 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Legyél te is a csapatunk tagja!

FELADATOK

  • Vevőtanácsadás és eladás

  • Kasszatevékenység

  • Árukezezlés és prezentáció

  • Vállalati mutatók figyelése

ELVÁRÁSOK

  • Tapasztalat a ruházati kiskereskedelemben

  • Vevőközpontúság

  • Rugalmasság és elkötelezettség

  • Csapatszellem, jó kommunikációs készség

  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

KAPCSOLAT

hu-jobs@newyorker.de

Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád.

Várjuk jelentkezésedet!

HELYSZIN

Nem találtál megfelelőt?
Mindig keresünk motivált jelentkezőket, akik erősíthetik csapatunkat. Küldd el jelentkezésedet a következő E-mail címre:

Készen állsz a jelentkezésre?

Töltsd ki most az online jelentkezési lapot. Várjuk jelentkezésedet!