ELSŐ ELADÓ (F/N)
Budapest (Árkád)
Értékesítés Magyarország

EZEK VAGYUNK MI

A NEW YORKER, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 47 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval lendületesen dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 50 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Legyél te is a csapatunk tagja!

FELADATOK

  • Az üzlet vezetése a központ előírásai szerint

  • A forgalmi és leltáreredmények utáni felelősségvállalás

  • Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása

  • Gazdasági mutatók figyelése

  • Csapatának vezetése és motiválása

  • Betanítás

  • Beosztások készítése

  • Adminisztratív feladatok és BackOffice

ELVÁRÁSOK

  • Kereskedelmi és/vagy boltvezetői végzettség

  • Vezetői tapasztalat a forgalmi eredméynek felelősségvállalásával

  • Megfelelő szakmai tapasztalat ruházati kiskereskedelemben

  • Elkötelezett és teljesítményorientált vezető személyiség

  • Vállalkozói szemlélet

  • Vevőközpontúság

  • Tervezési és szervezési beállítottság

  • Kiváló kommunikációs képesség, rugalmasság

  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség

  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

KAPCSOLAT

hu-jobs@newyorker.de

Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád.

Várjuk jelentkezésedet!

HELYSZIN

Nem találtál megfelelőt?
Mindig keresünk motivált jelentkezőket, akik erősíthetik csapatunkat. Küldd el jelentkezésedet a következő E-mail címre:

Készen állsz a jelentkezésre?

Töltsd ki most az online jelentkezési lapot. Várjuk jelentkezésedet!